Čeká na Vás v novém studiu

Dovolte mi představit unikátní Dyson Supersonic vysoušeč vlasů který jsem pořídila do mého nového vlasového studia CHARME v Hořovicích. Pro tento vysoušeč jsem se rozhodla, z mnoha důvodů například teplota vzduchu se měří 20x za sekundu a je tak neustále pod kontrolou. Tím pomáhá předcházet poškození vlasů extrémně horkým vzduchem a chrání tak jejich přirozený lesk. Také zkrátí čas vysoušení na polovinu.
Vysoušeč vlasů je dodáván s magnetickými nástavci. Difuzér rozptyluje vzduch rovnoměrně kolem vašich vlasů a pomáhá tak potlačit krepatění vlasů a zdokonalit jejich konečný tvar. Se stylingovým koncentrátorem můžeme tvarovat Váš účes po jednotlivých sekcích. Směrová tryska Vám vysouší vlasy jemně díky hladkému a širokému proudu vzduchu. 

K tomuto jedinečnému vysoušeči jsem pořídila i nové kartáče od Olivie Garden - Healthy Hair Thermo které mají bambusovou rukojeť.
Bambus je ekologicky čistý a rychle obnovitelný zdroj. Anti-statické nylonové štětiny kartáče brání účinně proti statické elektřině, a proto jsou vlasy rovné a lesklé. Vlasové vlákno bude uzavřeno a tím je chráněno před ztrátou hydratace. Keramický povrch kartáče zajišťuje, že teplo z fénu je distribuováno rovnoměrně a rychle po celém kartáči. Velké vzduchové otvory zajistí lepší proudění vzduchu, což má za následek mnohem rychlejší, přesnější a jemnější styling.

Kombinací Dyson Supersonic vysoušeče vlasů a bambusových kartáčů od Olivie Garden Vám dokážu vyfoukat Vaše i kudrnaté vlasy do hladka.

Poptávkový formulář

Kontakty

Adresa: 
CHARME
Vlasové studio
Fügnerova 1563
(u supermarketu LIDL)
268 01 Hořovice

Spojení:
    Telefon: +420 776 296 777
    E-mail: info@charmestudio.cz

Fakturační údaje:
Jméno firmy: CHARM ZONE s.r.o.
Adresa: Na Máchovně 1270, 266 01 Beroun
IČO: 05910021
DIČ: CZ05910021 (Jsme plátci DPH)
Číslo účtu: 4625476349/0800

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.